فروشگاه نصرراهنمای خرید رادیاتورsitemap
فروشگاه نصر راهنمای خرید رادیاتور شوفاژ از رادیاتور پره ای تا لوله ای


 
خودآموز زبان قیمت: 24,500 تومان

قیمت خرید نقدی: 22,050 تومان


خودآموز زبان خرید خودآموز زبان فروش خودآموز زبان فروش پستی خودآموز زبان خرید پستی خودآموز زبان فروش اینترنتی خودآموز زبان خرید اینترنتی خودآموز زبان چگونه میتوان زبان عمومی را در کنکور 100 درصد جواب داد؟
آیا از اهمیت درس زبان عمومی و تاثیر آن در قبولی کارشناسی ارشد و دکتری مطلع هستید؟
قیمت دی وی دی خودآموز زبان عمومی کارشناسی ارشد و دکتری 28500 تومان است که با خرید از این سایت با 10 درصد تخفیف ارائه می شود.
معرفی خودآموز زبان عمومی:
چرا خودآموز صوتی تصویری زبان عمومی: 1- توصیه شده توسط رتبههای برتر دانشگاه صنعتی شریف، امیرکبیر و تهران. 2- چرا که با صرف 36 ساعت غیرممتد، زبان عمومی را فرا میگیرید. 3- چرا که میخواهید در درس زبان عمومی یکقدم جلوتر از رقبایتان باشید. 4- چرا که یکی از درسهای سرنوشتساز در قبولی شما میباشد. 5- چرا که کسب درصد بالای زبان عمومی را با کمترین دانش زبان مقدور میسازد. 6- چرا که اکثر داوطلبان، درس زبان عمومی را منفی یا صفر درصد میزنند. 7- چرا که با کمترین زمان ممکن با ضمیر ناخودآگاه، زبان عمومی را فرا میگیرید. 8- چرا که نیازمندیهای زبان عمومی شما را از مقدماتی تا پیشرفته پوشش میدهد. 9- چرا که زبان عمومی را بدون استاد با روش SLP فرا میگیرید. 10- چرا که میخواهیم پایهای، زبان عمومی شما را تقویت کنیم. 11- چرا که در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری به زبان انگلیسی نیاز دارید. 12- چرا که با افزایش دردص زبان، انحراف معیار ایجاد شده، رتبه شما را بالا میبرد. 13- چرا که حاصل 2 سال مطالعه، نیازسنجی و برنامهریزی هیئت علمی سنجش تکمیلی امیرکبیر میباشد. 14- چرا که زبان عمومی را با کیفیت سنجش تکمیلی امیرکبیر فرا میگیرید. این محصول، در سراسر کشور ارائه می شود.
جهت دانلود فایل نمونه بهصورت رایگان به سایت سنجش پورتال دات کام مراجعه نمایید.
قابل استفاده برای: 1- کسانی که میخواهند در درس زبان درصد بالایی کسب کنند. 2- کارمندان و کسانی که کار زیاد و وقت اندک دارند. 3- کسانی که میخواهند از وقت غیر مفید خود نهایت استفاده را ببرند. 4- دانشجویانی که درگیر دروس ترم خود هستند. 5- کسانی که به علت عدم داشتن اطلاعات زبان عمومی فرصتهای زیادی را از دست دادهاند. 6- کسانی که میخواهند بدون نیاز به مطالعه طاقت فرسای لغات و گرامر، زبان عمومی را غافلگیر کنند. 7- خانمهای خانهدار که میخواهند همزمان با کار منزل، زبان عمومی را یاد بگیرند. 8- و تمام کسانی که تاکنون نسبت به درس زبان بیعلاقه بودهاند.
9- آزمون تافل، آیلتس، MCHE، MCHLE.
هدیه ما به شما: 1- عضویت رایگان در مرجع اخبار دانشگاهی و ارسال روزانه اخبار دانشگاهی به ایمیل شما. 2- کارت تخفیف خرید محصولات آموزشی سنجش تکمیلی امیرکبیر. 3- پشتیبانی و مشاوره رایگان در زمین? یادگیری زبان عمومی 4- فایل متنی چگونه برای ارشد و دکتری آماده شویم به فرمت PDF و EPUB. 5- فایل متنی تکنیکهای انتخاب رشته کارشناسی ارشد 6- فایل متنی اسرار موفقیت در مصاحبه دکتری
7- دانلود مطالب آموزشی رایگان از سایت سنجش پورتال.
محتویات: 1- فایلهای صوتی زبان عمومی، شامل: لغات، گرامر و درک مطلب زبان عمومی به فرمت MP3. 2- فایلهای متنی لغات دبیرستان، لغات دانشگاهی و لغات 504 به فرمت PDF و EPUB. 3- فایل متنی گرامر دبیرستان و دانشگاه به فرمت PDF و EPUB. 4- فایل متنی تستهای طبقهبندی شده به فرمت PDF و EPUB. 5- آموزش تصویری زبان عمومی شامل: لغات، گرامر و درک مطلب زبان عمومی به فرمت wmv. 6- دستورالعمل یادگیری زبان عمومی به همراه چک لیست مربوطه. 7- نرمافزار یادگیری لغات و واژگان و ... .
زبان عمومی ارشد
زبان عمومی دکتری
زبان ارشد
زبان کنکور ارشد
به کلیه د
خودآموز زبان
خرید خودآموز زبان
فروش خودآموز زبان
فروش پستی خودآموز زبان
خرید پستی خودآموز زبان
فروش اینترنتی خودآموز زبان
خرید اینترنتی خودآموز زبان


خودآموز زبان


خودآموز زبان


خودآموز زبان

 

کلمات کلیدی:
خودآموز زبان,خرید خودآموز زبان,فروش خودآموز زبان,فروش پستی خودآموز زبان,خرید پستی خودآموز زبان,فروش اینترنتی خودآموز زبان,خرید اینترنتی خودآموز زبان 

فرم سفارش

نام  فارسی بنویسید.

نام خانوادگی  فارسی بنویسید.

تلفن ثابت(اختياري)  

تلفن همراه(لطفا با دقت شماره تلفن را وارد کنید چون قبل از ارسال کالا، سفارشات تلفنی تایید میشوند) 

ایمیل(اختياري)  

ادامه آدرس(سفارشات دارای آدرس ناقص رسیدگی نمیشود) 

کد پستی(اختياري)

در فیلد زیر روش پرداخت وجه را تعیین کنید. اگر روش واریز به حساب فروشنده را انتخاب کنید 10  درصد تخفیف به شما تعلق می گیرد:

در فيلد زير تعيين كنيد كه قصد خريد چه تعداد از اين محصول را داريد.  

سوال خود از فروشنده کالا و یا هرگونه توضیحاتی را در کادر زیر وارد کنید.(اختياري)

سؤال شما


 

©1393  

فروشگاه نصر

نقشه سایت